بسته ویژه مشاغل

راهکار نرم افزار هلو برای شغل املاک

h1

نرم افزار حسابداری هلو

holoo
 نرم افزار هلو بعنوان یک نرم افزار یکپارچه مالی شامل: صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، مرجوعیها و …)، انبارداری، حسابداری، چک و بانک جهت کمک به مکانیزه سازی اصناف، برای مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی طراحی کرده که در ادامه توضیحات تفسیری در رابطه با امکانات مورد نیاز املاک ارائه خواهد شد.

امکانات مورد نیاز املاک

با توجه به نحوه کار بنگاهها در زمان عقد قرارداد اجاره و یا فروش ملک و … میتوانید در نرم افزار هلو موارد مختلف را بعنوان کارهای خدماتی تعریف نمایید (اجاره آپارتمان، فروش زمین، فروش آپارتمان و …)
بطور مثال: برای ثبت مالی اجاره یک ملک میتوانید در صدور فاکتور ضمن انتخاب “اجاره آپارتمان” و درج مبلغ آن با توجه به مبلغ معامله، کارمزد آنرا ۰٫۵% برای موجر و ۰٫۵% برای مستاجر فاکتور نمایید و با انتخاب مشاور مربوطه درصد و یا مبلغ متعلق به مشاور را نیز درج مینمایید.
بعد از تایید فاکتور، نحوه تسویه میبایست درج گردد (نقد، نسیه، چک، تخفیف، کارت خوان) بعد از تایید نحوه تسویه نرم افزار اتوماتیک سند مربوطه را درج مینماید.
– برای ثبت هزینه ها نیز میتوانید با استفاده از منوی امور مالی اتوماتیک بدون داشتن اطلاعات حسابداری با کمک نرم افزار، هزینه و درآمد و … را درج نمایید و یا در صورت پرداخت کمیسون مشاورین از این قسمت اقدام نمایید.
– در قسمت گزارشات کلیه گزارشات از قبیل کمیسون مشاورین، بدهکاران، بستانکاران، درآمد بنگاه، چکهای پاس نشده و … قابل رویت میباشد.


نحوه فعالیت صنف املاک

___a_%d8%af_%d8%b2

 

 

 

 

با توجه به نحوه کار بنگاهها مبنی بر عقد قرارداد اجاره و یا فروش ملک و … میتوانید در نرم افزار هلو موارد مختلف را بعنوان کارهای خدماتی تعریف نمایید. (اجاره آپارتمان، فروش زمین، فروش آپارتمان و …)
کار خدماتی فوق الذکر هیچ مبلغ خاصی ندارد و متناسب با هر معامله در فاکتور مبلغ ذکر میشود.


ثبت مالی اجاره

_a_%d8%b5_%d8%af___%d8%b0_c-___e_____%d8%af___%d8%b2

 

 

 

 

برای ثبت مالی اجاره یک ملک میتوانیم با استفاده از منوی صدور فاکتور ضمن انتخاب اجاره آپارتمان، کارمزد خدمات مربوطه را با توجه به مبلغ معامله، (۵%) برای موجر و (۵%) مستاجر فاکتور نماییم و با انتخاب مشاور مربوطه درصد و یا مبلغ متعلق را به حساب بستانکاری مشابه درج نمایید.


نحوه تسویه حساب

 

 

 

 

 

بعد از تایید فاکتور، منوی نحوه تسویه باز میگردد که میتوانید به انحای مختلف: نقد، نسیه، چک، تخفیف و کارت خوان تسویه فاکتور را درج نمایید. بعد از تایید نحوه تسویه، نرم افزار بصورت اتوماتیک سند مربوطه را درج مینماید.


ثبت انواع امور مالی

 

 

 

 

برای ثبت هزینه ها نیز میتوانید با استفاده از منوی امور مالی اتوماتیک بدون داشتن اطلاعات حسابداری با کمک نرم افزار هزینه و درآمد و … را درج نمایید و یا در صورت پرداخت کمیسون مشاورین از این قسمت اقدام نمایید.


گزارشات

 

 

 

 

 

درقسمت گزارشات کلیه گزارشات از قبیل مشاورین، بدهکاران، بستانکاران، درآمد بنگاه، چکهای پاس نشده و … قابل رویت می باشد.


محصولات مشابه

نرم افزارحسابداری هلو شرکتی متوسط کد ۲۲

نرم افزارحسابداری هلو شرکتی پیشرفته کد ۲۳

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید