Warning: Declaration of YA_Mega_Menu_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home1/hacir/public_html/wp-content/themes/sw_maxshop/lib/nav.php on line 550
راهکار نرم افزار هلو برای شغل آرایشگاه - فروشگاه اینترنتی هاله افزار

راهکار نرم افزار هلو برای شغل آرایشگاه

h1

نرم افزار حسابداری هلو

holoo

نرم افزار هلو بعنوان یک نرم افزار یکپارچه مالی شامل: صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، مرجوعیها و …)، انبارداری، حسابداری، چک و بانک جهت کمک به مکانیزه سازی اصناف، برای مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی طراحی کرده که در ادامه توضیحات تفسیری در رابطه با امکانات بسته شغلی آرایشگری ارائه خواهد شد.


روش کار آرایشگران

به طور کلی فعالیت این صنف شامل انجام و ارائه انواع کارهای خدماتی توسط تعدادی از پرسنل با قیمت های متفاوت و پورسانتهای متنوع است که در پاره ای از موارد، فروش محصولات مرتبط با این گونه از خدمات را نیز شامل میشود که در زیر چگونگی انجام عملیات مالی آن با استفاده از نرم افزار هلو به صورت مرحله ای شرح داده شده است.


تعریف پرسنل آرایشگاه

%d8%b7%d8%b1%d9%81-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d9%87%d8%a7

 

 

 

 

 

در این قسمت با استفاده از منوی طرف حسابها میتوان پرسنل آرایشگاه را تعریف کرده و در همان منو در قسمت تعریف نوع حساب تیک پرسنل آرایشگاه را نیز فعال نمود.


تعریف کارهای خدماتی آرایشگاه

___a_%d8%af_%d8%b2-_%d8%aa___%d8%af_i____%d8%af_c

 

 

 

 

 

 

از طریق کارهای خدماتی آرایشگاه میتوان خدماتی که از طریق پرسنل در آرایشگاه ارائه میگردد را ثبت نمود و هم چنین میتوان از امکان تیپ قیمت برای تعرفه های متفاوت این خدمات استفاده نمود. پس از تعریف کارهای خدماتی گوناگون در این قسمت میتوان پرسنل مربوط به هر کار خدماتی را نیز معرفی کرده و پورسانت مربوط به آن را هم اختصاص داد.


صدور فاکتور آرایشگاه

____e__-___%d8%af_%d8%b1_%d8%b2_e__-_%d8%aa___%d8%af_i____%d8%af_c

 

 

 

در این قسمت میتوان فاکتور فروش برای خدمات آرایشگاه صادر نمود که هنگام صدور فاکتور، با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد، نام پرسنل مربوط به هر کار خدماتی و درصد پورسانت ایشان که قبلا اختصاص داده شده، در صفحه فاکتور قابل رویت میباشد.
به عنوان مثال در تصویر رو به رو خدماتی همچون کوتاهی توسط یک پرسنل با پورسانت ۴۰% و رنگ مو توسط پرسنل دیگر با پورسانت ۵۰ % و شینیون توسط پرسنل دیگر با پورسانت ۳۰ % انجام گرفته که سند حسابداری مربوط به آن نیز پس ازتایید فاکتور صادر میگردد.


نمونه چاپی فاکتور خدمات

___a_e___c-___%d8%af_%d8%b1_%d8%b2_e__

 

 

 

 

در فاکتور فروش، مشخصات کالا از جمله نام کالا، تعداد، بهاء و قیمت نهایی مشخص می شود. امکان ورود توضیحات و تنظیم فاکتور از طریق منوی تنظیمات وجود خواهد داشت.


گزارش واسطه ها و خدمات

%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%a7%d8%aa

 

 

 

 

 

در نهایت در برنامه هلو میتوان گزارشات مربوط به پرسنل و درصد پورسانت هر کدام از ایشان و گزارش همه مشتریان به همراه خدمات صورت گرفته برای آنها و نام آرایشگر را به تفکیک مشاهده نمود.


محصولات مرتبط

نرم افزارحسابداری هلو شرکتی متوسط کد ۲۲

نرم افزارحسابداری هلو شرکتی پیشرفته کد ۲۳

پست‎های مرتبط:

راهکار نرم افزار هلو برای شغل میوه و تره بار

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...

راهکار نرم افزار هلو برای فروشگاه های ماشین های اداری

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...

راهکار نرم افزار هلو برای شغل مصالح فروشی

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...