Warning: Declaration of YA_Mega_Menu_Walker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home1/hacir/public_html/wp-content/themes/sw_maxshop/lib/nav.php on line 550
راهکار نرم افزار هلو برای شغل سوپر پروتئینی - فروشگاه اینترنتی هاله افزار

راهکار نرم افزار هلو برای شغل سوپر پروتئینی

۱۱۱

نرم افزار هلو بعنوان یک نرم افزار یکپارچه مالی شامل: صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، مرجوعیها و …) انبارداری، حسابداری، چک و بانک جهت کمک به مکانیزه سازی اصناف برای مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی طراحی کرده که در ادامه توضیحات تفسیری در رابطه با امکانات بسته شغلی فروشگاههای پروتئینی ارائه خواهد شد.

با توجه به کار سوپر پروتئینی که خرید و فروش گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی مانند (سوسیس، کالباس و ….) را دارند.

صدور فاکتورهای خرید و فروش و مرجوعی ها به همراه انتخاب نحوه تسویه فاکتور: نقد، نسیه، چک، کارت خوان و تخفیف و ثبت اتوماتیک سند فاکتور ها
نمایش موجودی تعدادی و ریالی و گردش کالاها در انبار
اعلام سررسید اتوماتیک و مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
امکان تجزیه گوشت و مرغ به فیله، ران، راسته و … و محاسبه قیمت تمام شده
امکان استفاده از ترازوهای دیجیتال
نمایش گزارش سود در بازه های زمانی متفاوت، بدهکار و بستانکاری اشخاص به همراه گزارشات متنوع و جامع دیگر


گروه بندی و معرفی محصول در نرم افزار

%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%a7

با توجه به نوع فعالیت فروشگاه های پروتئینی، دسته بندی و گروه بندی براساس برند، مدل و نوع میباشد که میتوان این موارد را از طریق گروه اصلی و گروه فرعی ایجاد نمود.

 

 


نقطه سفارش

%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%a7

در قسمت عملیات مرتبط به کالا، گزینه معرفی کالا، امکان ثبت نقطه سفارش وجود دارد. در این منو میتوانیم برای کالای خود مقدار حداقلی و حداکثری را تعیین نماییم. در این حالت هنگامی که کالای موجود در انبار به حداقل خود برسد، نرم افزار اخطاری مبنی بر خرید مجدد کالا نمایش خواهد داد. اگر مقدار کالای موجود در انبار به میزان حداکثر موجودی باشد نیز نرم افزار اخطاری مبنی بر کامل بودن مقدار کالا در انبار را نمایش خواهد داد، بنابراین نیازی به خرید نمی باشد.

 


تجزیه

%d8%aa%d8%ac%d8%b2%db%8c%d9%87

با توجه به نیاز فروشگاه های پروتئینی برای تجزیه اجزای مرغ و گوشت برای فروش، امکان تجزیه در نرم افزار این فرآیند را به صورت خودکار صورت می دهد. در این بخش امکان تعریف فرمول های مختلف برای تجزیه و محاسبۀ هزینه دستمزد امکان پذیر است.

 


فاکتور فروش فوری

%d9%81%d8%a7%da%a9%d8%aa%d9%88%d8%b1

 

صدور فاکتور به همراه انتخاب نحوه تسویه فاکتورها بصورت نقد، نسیه، چک، کارت خوان و ثبت تخفیفات و سند هر فاکتور بصورت اتوماتیک توسط نرم افزار درج میگردد و امکان نمایش کالاهای پرفروش به صورت کلید کنار فاکتور جهت تسریع و سهولت در انتخاب کالاهای فاکتور.

 


فیش پرینت

%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d9%81%db%8c%d8%b4

در نرم افزار امکان صدور و چاپ فیش پرینت در سایز ۸٫۶ سانتی متر امکان پذیر است. شایان ذکر است نرم افزار هلو امکان اتصال به پرینترهای فیش پرینت برای تهیه این نوع پرینت را در اختیار دارد.

 

 


رزرو فاکتور و ثبت چند فاکتور

%d8%b1%d8%b2%d8%b1%d9%88

رزرو فاکتور زمانی انجام می شود که دو یا چند مشتری همزمان کنار صندوق حضور داشته باشند که در این حالت میتوان فاکتور اول را رزرو نگاه داشته و به فاکتور دوم رسیدگی نمود و آن را ثبت و مجدد به فاکتور اول بازگردیم.
فاکتور باز زمانی که توسط کاربر ثبت می گردد، در پایان روز توسط مدیر مورد تایید قرار گرفته و سند مربوطه صادر می گردد.

 


کالر آی دی

%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%b1%d8%a2%db%8c%d8%af%db%8c

امکانی در نرم افزار که زمان تماس مشتری، اطلاعات مشتری تماس گیرنده (آدرس، تلفن و …) به صورت اتوماتیک در نرم افزار نمایش داده میشود که ۸ خط ثابت را پشتیبانی می نماید.

 


امکان صندوق فروشگاهی (pos)

pos

سامانه فروشگاهی: به صندوق فروش (POS) که دارای نرم افزار فروشگاهی می باشند و جهت ثبت اطلاعات حداقل خرید و فروش روزانه و هزینه نگهداری موجودی در یک واحد شغلی مورد استفاده قرار می گیرند، اطلاق می گردد.

 

 


ترازوی دیجیتال

%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b2%d9%88

ترازوی دی جی بعد از وزن نمودن هر کالا یک بارکد مختص به آن کالا ارائه میدهد، در صورت داشتن چند کالای متفاوت به ازای هر کالا یک بارکد ارائه میدهد.
بطور مثال:
اگر مشتری در خرید سه کالا انتخاب کند، تعداد بارکد ارائه شده توسط ترازو سه عدد میباشد که هر کدام از آنها بطور جداگانه توسط اسکنر (بارکد خوان ) قابل شناسایی میباشند.

 


وصول سند بانکی

%d8%b3%d9%86%d8%af

با استفاده از امکان وصول سند بانکی میتوانید عملیات اسناد دریافتی و پرداختی (چک) را مدیریت نمایید. این امکان به صورت خودکار زمان بندی این اسناد را به شما یادآوری می نماید.

 

 


گزارش کالای فروش نرفته

%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b41%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4

در این گزارش امکان مشاهده کالاهای فروش نرفته به همراه مشخص شدن گروه اصلی و فرعی به همراه نام کالا و مقدار موجودی امکان پذیر است.

 

 


گزارش جمع فروش روزانه

%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b42

با استفاده از این گزارش می توانید در هر لحظه گزارش فروش روزانۀ خود را با مشخصه های نام کالا، جمع تعداد، گروه اصلی و فرعی مشاهده نمایید.

 

 


گزارش فاکتور فروش فوری

%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b43

با استفاده از این گزارش می توانید در هر لحظه گزارش فروش فوری خود را با مشخصه های نام کالا، جمع تعداد، نام کاربر، کد اشتراک و ساعت مشاهده نمایید.

 

 


گزارش موجودی صندوق

%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b44

با استفاده از این گزارش می توانید موجودی فعلی صندوق را با توجه به اسناد صادره مشاهده نمایید.

 

 

پست‎های مرتبط:

راهکار نرم افزار هلو برای فروشگاه های مواد شیمیایی و رنگ

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...

راهکار نرم افزار هلو برای شغل تعمیرگاه خودرو

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...

راهکار نرم افزار هلو برای شغل سوپر مارکت

نرم افزار حسابداری هلو نرم افزار هلو بعنوان یک نرم...