بسته ویژه مشاغل

راهکار نرم افزار هلو ویژه مطب و دفاتر پزشکان

h1

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار هلو بعنوان یک نرم افزار یکپارچه مالی شامل: صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، مرجوعیها و …) انبارداری، حسابداری، چک و بانک جهت کمک به مکانیزه سازی اصناف برای مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی طراحی کرده که در ادامه توضیحات تفسیری در رابطه با امکانات بسته شغلی ویژه مطب و دفاتر پزشکان ارائه خواهد شد.


روال کار مطب و دفاتر پزشکان

با توجه به نحوه عملکرد مراکز درمانی و مطب پزشکان مبنی بر ارائه خدمات درمانی و دریافت وجه ویزیت از مراجعه کنندگان امکانات ذیل در نرم افزار مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
امکان تعریف مراجعین و بیماران (به عنوان طرف حساب)
امکان تعریف فعالیتهای مراکز درمانی و بیمارستانی با استفاده از گزینه کارهای خدماتی
امکان صدور فاکتور در زمان پذیرش و ارائه خدمات و ثبت دریافت وجه ویزیت و خدمات به انضمام انتخاب نحوه تسویه فاکتورها (نقد، نسیه، چک، کارت خوان، تخفیف) که منجر به صدور اتوماتیک سند حسابداری می گردد.
امکان ثبت اتوماتیک اسناد حسابداری مرتبط با هزینه ها (حقوق کارمندان، قبوض و …)و سایر درآمدها با استفاده از امکان امور مالی اتوماتیک (بدون نیاز به دانش حسابداری)
امکان تعریف و تخصیص حق السهم پزشکان و کارمندان و استفاده از آن در صدور فاکتور
امکان تهیه انواع گزارشات از قبیل سود و زیان، لیست بدهکاران و بستانکاران و …


تعریف طرف حساب

%d8%b7%d8%b1%d9%81-%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8

 

 

 

 

با این امکان میتوان تمامی پزشکان و کارمندان ( بعنوان واسطه) و مراجعه کنندگان (بعنوان مشتری) را بهمراه مشخصات کامل آنها معرفی نمود که بعنوان مرجع پرونده های آنها قابل استفاده خواهد بود.


معرفی فعالیتهای مراکز درمانی و مطب پزشکان

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c

 

 

 

 

با استفاده از گزینه “تعریف کارهای خدماتی” میتوان تمامی فعالیتهای مراکز درمانی و مطب پزشکان را تعریف و در فاکتور از آن استفاده نمود.
در همین قسمت میتوان برای هر کدام از فعالیت ها، مقادیر درصد مالیات ارزش افزوده و عوارض را تخصیص داد.


امکان پذیرش و ارائه رسید (فاکتور)

%d9%81%d8%a7%da%a9%d8%aa%d9%88%d8%b1

 

 

 

امکان صدور فاکتور پذیرش و ارائه خدمات و ارائه رسید دریافت وجه با توجه به نحوه تسویه وجه فاکتور (نقد، کارت خوان، تخفیف، چک و نسیه) که به همراه صدور فاکتور، اسناد حسابداری بصورت اتوماتیک ثبت خواهد شد.


امور مالی اتوماتیک

%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c

 

 

 

 

با استفاده از امکان “امور مالی” میتوان تمامی مراوردات مالی را به راحتی و بدون داشتن دانش حسابداری درج و بر آن اساس اسناد حسابداری مربوطه بصورت اتوماتیک ثبت خواهد شد. در این فرم ثبت انواع هزینه ها، درآمدها، دریافت و پرداخت مربوط به طرف حسابها و انواع مراودات مالی امکان پذیر خواهد بود.


چاپ فاکتور

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%af %d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%af%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86

 

 

 

به منظور تسریع در انتخاب کالا، در صورتی که کالاها بارکد داشته باشند، با استفاده از بارکدخوان امکان جست و جوی سریع کالاها در فاکتور وجود دارد. در صورت عدم وجود بارکد بر روی بعضی از کالاها در نرم افزار هلو امکان طراحی بارکد با سلیقه کاربر و چاپ آن وجود دارد که میتوانیم برای کالاهای فاقد بارکد با استفاده از این امکان بارکد چاپ نمود.


تهیه گزارشات متنوع

%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%b7%d9%87

 

 

 

صورتحساب واسطه (پزشکان و کارکنان)
یکی از گزارشات متنوع در نرم افزار هلو، امکان گزارشگیری از صورتحساب اشخاص و مانده حساب طرف حسابها میباشد که به ریز و با ذکر جزییات، تمامی مراودات طرف حساب ها را نمایش میدهد.
این امکان با توجه به اینکه هر کدام از پزشکان و کارکنان از حق السهمه متفاوتی برخوردارند و موضوع تسویه حساب آنها بسیار حائز اهمیت است، میتواند به سرعت مانده حساب هر کدام از آنها را نمایش و اعلام نماید.

صورت وضعیت صندوق

%d8%b5%d9%86%d8%af%d9%88%d9%82

 

 

 

 

با استفاده از این امکان میتوان گزارش صورت وضعیت و موجودی صندوق نقدی را نمایش و اعلام نمود.


محصولات مرتبط

نرم افزارحسابداری هلو فروشگاهی متوسط کد ۱۲

نرم افزارحسابداری هلو فروشگاهی پیشرفته کد ۱۳

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید