شرکت مشاوره هاله افزار به شماره ثبت ۲۵۲۳۲۰ در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ و با محوریت ارائه خدمات حسابداری و راه اندازی سیستمهای مالی و مالیاتی و در کنار آن ارائه نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری مشتریان پایه ریزی شد.

در حال حاضر شرکت دارای دپارتمان های “ فروشگاه اینترنتیHac.ir دپارتمان فروش و پشتیبانی نرم افزار هلو و سخت افزار ” ،” ایران مالیات ” ،” سلام رایانه ” ، ،” نرم افزاردور کاری بدکا (bedka) می باشد .

در طول این سال ها سعی کرده ایم در کسب و کار خود از هر لحاظی رشد کرده و با استعانت از خداوند متعال به بالاترین مدارج از ارائه خدمات و محصولات برسیم . ما در“هاله افزار” به آنچه انجام میدهیم عشق می ورزیم و به این اعتقاد داریم که تنها راه انجام کارهای بزرگ این است :
آنچه را که انجام میدهیم واقعاً دوست داشته باشیم و بالاترین کیفیت آن را به مشتریانمان ارائه دهیم.
ارائه خدمات صادقانه هرگاه توفیق ارائه خدمات به مشتریان نصیب ما گردد، بدون شک اولین رفتار حرفه ای ما گفتار و کردار صادقانه خواهد بود . مطمئن باشید …
از خودمان انتظار تعالی داریم
همواره سعی می کنیم معیار کیفیت باشیم. برای رسیدن به این جایگاه هر روز تلاشمان بیشتر و بیشتر می شود .
شناسایی استعداد جوانان
یکی از اصلی ترین استراتژی های ما کار آفرینی در بالاترین کیفیت برای خود و دیگران می باشد به نحویکه پرسنل شرکت از امنیت شغلی خود خیالشان راحت است .
شرکت ما آمیزه ای از علم و تجربه و البته عشق، مخلوق ذهن های زیبایی ست که ذره ذره وجود خود را وقف خدمت رسانی به مردم این مرز و بوم نموده و همواره کوشیده ایم تا خورشید عظمت در افق اقبال ما طالع شود . تجلی این باور دریافت مجوز های ذیل می باشد :
مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور، مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، مجوز فناوران رایانه تهران، مجوز نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی

25M+

CUSTOMERS SERVED

Necessary, making this the first

+120

MEETINGS HOLD

Randomised words which

+60

INVESTMENT PLANS

Randomised words which

$75B+

EXCHANGE FUND

Necessary, making this the first

خدمات

برخی از خدمات شرکت مشاوره هاله افزار عبارتند از

1) مشاوره و راهنمایی فروش تلفنی و حضوری (دمو) نرم افزار حسابداری هلو  :

مشتریان جهت خرید نرم افزار متناسب با نیازهای خود می توانند به صورت تلفنی  طی تماس با شماره 38427-021مشاوره دریافت نمایند.

و همچنین جهت دریافت مشاوره حضوری در خصوص نرم افزار ، مشتریان می توانند با تعیین وقت قبلی و با حضور در محل شرکت با کارایی نرم افزار از نزدیک آشنا شوند. کارشناسان این واحد، طی جلسات مذاکره با متقاضیان، نیاز سازمان یا شرکت آنها به هر یک از نرم افزارها را تشخیص داده و آنگاه نرم افزار مناسب را به آنان عرضه می کنند.

2)مشاوره و فروش لوازم سخت افزاری و جانبی :

شرکت هاله افزار دارای فروشگاه سخت افزار لپ تاپ / فیش پرینتر و پرینتر و لیبل پرینتر / بارکدخوان / لوازم مصرفی / آنتی ویروس /  توکن و …. می باشد کارشناسان  با توجه به نیاز و بودجه مشتریان  کالای مناسب با خواسته مشتری را معرفی می نمایند. .

3)خدمات پشتیبانی  تلفنی و خدمات اعزام کارشناس :

مشتریان  جهت دریافت خدمات پشتیبانی نرم افزار هلو وسوالات و مشکلات  رایانه ای  می توانند با شماره گیری شماره های  پشتیبانی تهران 9092305062 و پشتیبانی شهرستان 9099070534 ( با تلفن ثابت از سراسر ایران)  مسائل خود را مطرح و در کوتاه ترین زمان ممکن به جواب برسند. و همچنین مشتریان محترم می توانند با شماره گیری 38424-  021 داخلی 111 یا 112 درخواست اعزام کارشناس به محل خود راداشته باشند.

4)مشاوره و راهنمایی خدمات مالیاتی:

مشتریان و مشترکین نرم افزار حسابداری هلو همزمان با خرید و تهیه نرم افزار می توانند با شماره گیری 38424-021 مشاوره خدمات حسابداری و مالیاتی داشته باشند .

با بیش از 23 سال سابقه جوابگویی نیازهای مالی و مالیاتی مشترکین هستیم