نمایش 1–8 از 69 نتیجه

نرم افزار حسابداری هلو نسخه آموزشی

187,000 تومان

پک نسخه آموزشی نرم افزار هلو ، جهت تمرین و آشنایی با منوها ، امکانات و فرمهای نرم افزار مهیا شده تا متقاضیان آموزش و یا خرید این نرم افزار بتوانند از این برنامه استفاده نمایند. این محصول همان کد ۴۱ نرم افزار هلو (کد جامع) بوده که در آن محدودیتهایی مانند محدودیت در ثبت طرف حساب ، کالا ، اسناد مالی و … در نظر گرفته شده است. از این رو این نرم افزار برای مصارف کاربردی کارا نبوده و تنها ابزاریست برای تمرین و آشنایی با نرم افزار هلو میباشد.

نرم افزار هلو فروشگاهی ساده کد ۱۱

2,500,000 تومان

کد 11 ساده ترین و ارزان ترین نرم افزار سیستم فروشگاهی می باشد و مناسب با کسب و کارهای کوچک
این نرم افزار حسابداری فروشگاهی با کاربری ساده و آسان امکان تعریف طرف حساب ها،انبار، حساب های بانکی  و  ثبت چک های دریافتی و پرداختی ، صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، پیش فاکتور، ضایعات و مرجوعی)و ثبت انواع دریافت و پرداخت به صورت چک، نقد، نسیه، تخفیف و امکان گزارش کالا ، فاکتور،بدهکاران و بستانکاران ،چک ،گزارش سود و زیان می باشد بانک، صندوق ،اسناد حسابداری ، دفاتر کل، معین ، تفضیلی ،دفاتر روزنامه شامل
می باشد.

اگر نرم افزار پیشرفته تری برای کسب و کار خود لازم دارید، نسخه های دیگر نرم افزار حسابداری هلو را انتخاب کنید.

 

کاتالوگ       درخواست دمو       فیلم آموزشی

نرم افزار حسابداری عینک هلو

2,500,000 تومان68,000,000 تومان

درنرم افزار هلو مخصوص عینک می توان برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی فروشگاه از این نرم افزار بهره گرفت. امکان تعریف اشخاص، تعریف بانک ، امکان صدور قبض ،تعیین تاریخ معاینه و تحویل عینک ، تعیین مشخصات فنی ،تعداد ومبلغ عدسی به صورت جداگانه چشم راست وچشم چپ،،تعین نوع ، تعداد و مبلغ فریم ،تعیین مشخصات عینک دوربین و نزدیک بین ،امکان فروش لوازم جانبی و تعمیرات عینک ، امکان نمایش مبالغ ساخت عینک و لوازم جانبی آن در قبض ،امکان ارسال پیامک برای مشتریان ، ،ثبت سایر هزینه ها و درآمد ها و امور مالی به صورت دستی و اتوماتیک ،گزارش بدهکار و بستانکاران ،کاردکس کالا، گزارش از موعد تحویل عینک و قبض های صادر شده ، محاسبه سود ، امکان پشتیان گیری از اطلاعات به صورت دستی و خودکار انجام میشود.

فایل آموزشی       ویدیو دمو       درخواست آموزش

نرم افزار حسابداری مدیریت آرایشگاه هلو

2,500,000 تومان92,000,000 تومان

درنرم افزار هلو مخصوص آرایشگاه می توان برای افزایش دقت و سرعت از این نرم افزار بهره گرفت. امکان تعریف اشخاص، تعریف پرسنل ،تعریف کارهای خدماتی آرایشگاه و اختصاص هر یک پرسنل آرایشگاه ، نوبت دهی ،تعیین زمان خدمات ، تعیین ساعت کاری هر پرسنل یا تمامی پرسنل ،اختصاص درصد پورسانت متفاوت و امکان انتخاب پرسنل آرایشگاه برای هریک از سطری فاکتور ،امکان صدور فاکتور خرید و فروش برای سایر کالاها، ارسال پیامک برای مشتریان ،ثبت سایر هزینه ها و درآمد ها و امور مالی به صورت دستی و اتوماتیک ،گزارش بدهکار و بستانکاران ،گزارش از پورسانت و کارهای خدماتی پرسنل ، محاسبه سود ، امکان پشتیان گیری از اطلاعات به صورت دستی و خودکار انجام میشود.

فایل آموزشی       ویدیو دمو       درخواست آموزش

نرم‌افزار حسابداری باطری‌فروشان هلو APEX

2,600,000 تومان55,000,000 تومان

نرم‌افزار حسابداری باطری فروشان هلو APEX یکی از نرم‌افزارهای اختصاصی مشاغل هلو APEX است که با امکانات بسیار گسترده به منظور تامین نیازهای خرید، فروش، مالی و حسابداری مشاغل مرتبط با باطری خودرو طراحی و تولید شده است.