نمایش 1–8 از 10 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب مدل 38411-T

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38411 تایگر با ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها توانسته است تا اولین دوربین HD IP Camera را با کیفیت بالا و کاملا هوشمند طراحی کند. این دوربین مجهز به ماژول‌های تشخیص چهره و الگوریتم‌های پیشرفته‌ جهت تشخیص در مسافت‌های دور بوده و با استفاده ازIR Lamp به راحتی می‌تواند روز یا شب بودن را تشخیص دهد. پشت دوربین این دستگاه یک صفحه نمایش رنگی با کیفیت و وضوح بالا، جهت نمایش چهره افراد، اطلاعات آن‌ها و همچنین نمایش مانیتورینگ هم زمان قرار دارد، همچنین این دستگاه با قابلیت شناسایی و ثبت 400 چهره و 100000 تردد، به شما در حوزه تشخیص هویت دقیق پرسنل سازمان‌ها کمک می‌کند.

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38788

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38788 تایگر، با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری‌های روز، به تشخیص هویت افراد در سازمان‌ها کمک می‌کند. قابلیت تشخیص و ثبت 3000 چهره در کسری از ثانیه، اسکن و ثبت 5000 اثر ‌انگشت، ذخیره سازی 10000 کارت و ثبت 100000 تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران تبدیل کرده است. سیستم اثر‌انگشت این دستگاه SILK ID بوده و این قابلیت را دارد که با استفاده از الگوریتم 3D، انگشت‌های خشک، مرطوب و مخدوش را نیز به‌راحتی شناسایی کند، از دیگر قابلیت‌های این دستگاه تشخیص چهره جعلی (عکس فرد) از چهره فرد حاضر در سازمان است.

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38787

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38787 تایگر، یکی از جدیدترین دستگاه‌‎های ارائه شده است، که با ظاهری زیبا و کاربرپسند، به پشتیبانی و حفظ امنیت سازمان‌ها کمک می‌کند. دوربین تشخیص چهره با ظرفیت ثبت 3000 چهره در کمتر از یک ثانیه، اسکن اثر‌انگشت با قابلیت ثبت 4000 اثرانگشت، ثبت 10000 کارت بدون تماس و همچنین 100000 ظرفیت تردد، این دستگاه را به یکی از به‌روز و کارآمدترین دستگاه حضور و غیاب در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها، تبدیل کرده است. این دستگاه، اولین دستگاه مجهز به دوربینی با عملکرد فوق العاده است که امکان نصب در فضای باز و تشخیص چهره افراد در نورهایی با شدت بالا (12000لوکس نوری) را فراهم می‌کند.

دستگاه حضور و غیاب مدل 38775-T

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38775 تایگر، برای تشخیص هویت افراد در سازمان‌ها از به روزترین فناوری‌های دنیا پشتیبانی می‌کند. سیستم تشخیص چهره با 2000 ظرفیت، ذخیره سازی 3000 اثر‌انگشت و ثبت 100000 تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها تبدیل کرده است. این دستگاه مجهز به باطری پشتیبان است که در زمان نوسانات برق کمک می‌کند تا دستگاه همچنان فعال باشد.

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38762

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38762 تایگر، با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های روز دنیا، برای ثبت ورود و خروج پرسنل در سازمان‌ها طراحی شده است. این دستگاه با قابليت ذخيره سازي 500 اثر‌انگشت، ۲۰۰ چهره و 50 هزار تردد، جایگاه قابل قبولی را در میان سازمان‌های با تعداد پرسنل متوسط کسب نموده و این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های کارآمد در حوزه تشخیص هویت و کنترل تردد پرسنل تبدیل کرده است. پشتیبانی از شبکه و دارا بودن پورت USB برای انتقال دیتا در زمانی قطعی شبکه، از دیگر مزایای این دستگاه است.

دستگاه حضور و غیاب مدل 38783-T

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38783 تایگر، از فناوری روز دنیا برای تشخیص هویت افراد در سازمان‌ها پشتیبانی می‌کند. قابلیت ذخیره سازی 4 هزار اثر‌انگشت، 3 هزار چهره و ۱۰۰ هزار تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها تبدیل کرده است. تعیین هویت چندگانه و شناسایی بسیار دقیق چهره بر اساس اسكن اسکلت‌بندی صورت و کدگذاری فاصله اجزای صورت كاربر، در کمتر از ۱ ثانیه، از دیگر قابلیت‌های این دستگاه به شمار می‌آید. این دستگاه دارای پورت USB برای انتقال دیتا در زمان قطعی شبکه بوده ‌و به باطری پشتیبان مجهز است. باطری داخلی کمک می‌کند تا در هنگام نوسانات برق، دستگاه همچنان فعال بماند.

دستگاه حضور غیاب مدل 38785-T

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38785 تایگر، متناسب با نیازمندی‌های مشاغل و با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا به تشخیص هویت افراد در سازمان‌ها کمک می‌کند. امکان ثبت ۲ هزار اثر‌انگشت، ذخیره سازی ۳ هزار چهره، ۶۰۰ کف دست و همچنین ظرفیت ثبت 100هزار تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها تبدیل کرده است. تعیین هویت چندگانه وشناسایی چهره در کمتر از ۱ ثانيه از طريق اسكن و کدگذاری فاصله اجزای صورت، دستگاه را به یکی از مجهزترین سیستم‌های حضور و غیاب تبدیل کرده است. دستگاه حضور و غیاب مدل T-38785، مجهز به پورت USB، برای انتقال دیتا در زمان قطعی شبکه و باطری، برای فعال ماندن دستگاه در زمان قطعی و یا نوسانات برق نیز می‌باشد.

 

دستگاه حضور و غیاب مدل 38304-T

تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب مدل T-38304 تایگر، با ظاهری زیبا و کاربرپسند، از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا پشتیبانی می‌کند. استفاده از اسکنر کف دست (Palm scanner) با قابليت ذخيره‌سازي و ثبت 600 کف دست، قابلیت ثبت ۳ هزار اثر‌انگشت و ۱۰۰ هزار تردد، این دستگاه را به یکی از دستگاه‌های به‌روز و کارآمد در حوزه تشخیص هویت دقیق کاربران و ثبت تردد آن‌ها تبدیل کرده است. دستگاه حضور و غیاب تایگر با دارا بودن باطری پشتیبان این امکان را ایجاد می‌کند تا در زمان نوسانات برق، دستگاه همچنان فعال بماند.